Letní příměstský tábor 2022 – Skvělé zážitky pro vaše děti.

Letní příměstský tábor 2022 Royal Rangers v Karviné se aktuálně připravuje a tak bychom vás na našich stránkách rádi informovali o novinkách s tím spojených. Dneska se podíváme na plánované části denních programů.

Letošní tábor bude ve znamení různorodosti programu. Na své si tak přijdou děti rozličného typu a zaměření. S připravovaných věcí vybíráme následující:

  • canisterapie – jeden z táborových dnů nás poctí návštěvou pracovníci neziskové organizace „Podané ruce“ konkrétně z jejich sekce zaměřené na canisterapii. Krom pracovníků nás navštíví i jimi speciálně vycvičení psi a děti si tak budou moci vyzkoušet mnoho aktivit, do kterých budou pejsci zahrnuti.
  • jiný den bude zaměřen na kreativní vyrábění a průvodci nám budou dvě dámy z portálu „O chlup lepší věci“ . Děti se naučí vyrábění rozličných dárkových a jinak užitečných předmětů a vše si budou moci i prakticky vyzkoušet.
  • další den bude věnován outdoorovým činnostem se zaměřením na způsoby přežití v přírodě. Měl by tak být praktickým rádcem pro pobyt v přírodě, volném prostoru atp.
  • jiný den vyrazíme do blízkého okolí na poznávací a průzkumnou výpravu.

Součástí každého dne bude společné jídlo, hry a snad dojde i na písničky u kytary. U všech aktivit budou děti zapojeny do programu, aby tak nabité znalosti byly doprovázeny zážitky a praktickou činností.

Program bude jako vždy přizpůsobován aktuálnímu počasí, takže může obsahovat dílčí změny.

Konkrétní informace o připravovaném Letním příměstském táboru 2022 naleznete na této stránce.

Letní příměstský tábor 2022 Termín:
22. – 26.8.2022 (pondělí – pátek, od 8.00 do 16:00 hodin) za cenu 1350Kč !

Kdo jsme a co je Royal Rangers?
Jsme mezinárodní nezisková křesťanská organizace pro děti a mládež školního věku a nabízíme propracovaný program pro jejich rozvoj. Naučíme je se postarat o sebe i o druhé. A to vše dobrodružným, bezpečným, zábavným a přátelským způsobem. Při naší činnosti se řídíme naším zlatým pravidlem: „Ve všem dělám druhým to, co chci, aby oni dělali mně.“
Royal Rangers má v České republice … 27 let zkušeností, 47 místních organizací, 291 dobrovolníků, 1724 členů